Można powiedzieć: tunel już mamy, na molo czekamy. O historii tych wyczekiwanych, przez niektórych mieszkańców, obiektów opowiada świnoujski historyk Józef Pluciński. Czy molo wróci do krajobrazu Świnoujścia?