Seniorzy z klubu seniora "Złoty Wiek" po raz kolejny świętowali Dzień Ojca. Tym razem, korzystając z letniej aury, wybrali się na ogródki działkowe, a konkretnie do świetlicy Rodzinnych Ogródków Działkowych "Granica".